Головна сторінка
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту
Головна сторінка Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Юним громадянам Всеукраїнський перепис населення Конкурс на заміщення вакантних посад
Новини
Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Соціально-економічне становище регіону
Метаописи державних статистичних спостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Замовлення статистичної інформації
Здійснення реформ в Україні
Корисна інформація
Звернення громадян
До уваги користувачів
Дошка об'яв
Мапа сайту
Пошук
Зворотній зв'язок
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
«Урядова «гаряча лінія»
Національне агенство України з питань державної служби
Київська обласна державна адміністрація
Київська обласна рада
Національне агенство з питань запобігання корупції


Пошук на сайті:
Розширений пошук
Головна > Новини
Версія для друку
31 липня 2017 р.
Самооцінка населенням Київщини своїх доходів (за даними вибіркового обстеження)

Головним управлінням статистики у Київській області у січні 2017 року проведено опитування населення щодо самооцінки рівня своїх доходів у 2016 році та економічних очікувань на 2017 рік.

Вважали рівень своїх доходів достатнім і робили заощадження 0,5% опитаних домогосподарств, достатнім, але заощаджень не робили – 84,8% домогосподарств. Частка домогосподарств, які постійно відмовляли в найнеобхіднішому (споживанні непродовольчих товарів та послуг), крім харчування склала 14,7%.

В ході опитування респондентам було запропоновано вказати, яка сума грошей необхідна в середньому кожній особі на місяць, щоб не відчувати себе бідними, що є одним з методологічних підходів до визначення суб’єктивної межі бідності. Більшість респондентів (93% домогосподарств), щоб не відчувати себе бідними,  вважали достатнім рівень середньодушового грошового доходу понад 4000 грн у місяць, 40% домогосподарств – понад 9000 грн.

На питання, який розмір середньодушового щомісячного грошового доходу відповідає майновому становищу середнього класу 73% домогосподарств вказали дохід понад  14000 грн, 22% - понад 22000 грн.

За самооцінкою матеріального добробуту віднесли себе до бідних 93,5% опитаних домогосподарств, до небідних, але ще не представників середнього класу – 6,2% домогосподарств, до представників середнього класу – 0,3% домогосподарств.

Частка домогосподарств, які вважали, що їх матеріальний стан за останній рік погіршився, склала 57%, залишився без змін – 41, покращився – 2%.

Прогнозні оцінки респондентів на 2017 рік стали більш песимістичні: вважали, що їх матеріальний стан покращиться – 11% домогосподарств, погіршиться – 45%,  залишиться без змін – 44%, у той час як у попередньому році так вважали відповідно 18%, 23% і 59% домогосподарств.

Респонденти розглядали перспективи розвитку економіки України на 2017 рік таким чином: вважали, що цей період буде сприятливим  2% домогосподарств, сприятливим, але не в усьому – 18%, без будь-яких відчутних змін – 35%, несприятливим, але не в усьому – 18%, несприятливим – 27% домогосподарств.

Пріоритети в оцінці респондентами життєвих цінностей майже не змінились. Серед запропонованих варіантів оцінки різних життєвих цінностей найбільшою за ступенем значущості вважали, як і раніше, здоров’я 78% опитаних домогосподарств, на друге місце поставили сім’ю та дітей – 63% домогосподарств, на третє  місце – впевненість у завтрашньому дні – 43% домогосподарств.


Стан зареєстрованого ринку праці у вересні 2017 року
Кількість зареєстрованих безробітних на кінець вересня 2017р...
Обсяги реалізованої промислової продукції за січень–серпень 2017 року
Промисловими підприємствами області за січень–серпень 2017 року реалізовано продукції на 60,5 млрд...
Про рівень заробітної плати штатних працівників Київської області у серпні 2017 року
Середньооблікова кількість штатних працівників Київщини у серпні 2017р...
Про стан виплати заробітної плати у Київській області на 1 вересня 2017 року
За результатами державних статспостережень загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по області протягом серпня 2017р...
Роздрібна торгівля Київської області у січні–серпні 2017 року
Оборот роздрібної торгівлі, який включає дані щодо роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у січні–серпні 2017р...

[ Архів новин ]

Copyright 2006-2017 © Головне управління статистики у Київській області