Головна сторінка
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту
Головна сторінка Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Юним громадянам Всеукраїнський перепис населення Конкурс на заміщення вакантних посад
Новини
Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Соціально-економічне становище регіону
Метаописи державних статистичних спостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Замовлення статистичної інформації
Здійснення реформ в Україні
Корисна інформація
Звернення громадян
До уваги користувачів
Дошка об'яв
Мапа сайту
Пошук
Зворотній зв'язок
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
«Урядова «гаряча лінія»
Національне агенство України з питань державної служби
Київська обласна державна адміністрація
Київська обласна рада
Національне агенство з питань запобігання корупції


Пошук на сайті:
Розширений пошук
Головна > Новини
Версія для друку
31 липня 2017 р.
Самооцінка населенням Київщини своїх доходів (за даними вибіркового обстеження)

Головним управлінням статистики у Київській області у січні 2017 року проведено опитування населення щодо самооцінки рівня своїх доходів у 2016 році та економічних очікувань на 2017 рік.

Вважали рівень своїх доходів достатнім і робили заощадження 0,5% опитаних домогосподарств, достатнім, але заощаджень не робили – 84,8% домогосподарств. Частка домогосподарств, які постійно відмовляли в найнеобхіднішому (споживанні непродовольчих товарів та послуг), крім харчування склала 14,7%.

В ході опитування респондентам було запропоновано вказати, яка сума грошей необхідна в середньому кожній особі на місяць, щоб не відчувати себе бідними, що є одним з методологічних підходів до визначення суб’єктивної межі бідності. Більшість респондентів (93% домогосподарств), щоб не відчувати себе бідними,  вважали достатнім рівень середньодушового грошового доходу понад 4000 грн у місяць, 40% домогосподарств – понад 9000 грн.

На питання, який розмір середньодушового щомісячного грошового доходу відповідає майновому становищу середнього класу 73% домогосподарств вказали дохід понад  14000 грн, 22% - понад 22000 грн.

За самооцінкою матеріального добробуту віднесли себе до бідних 93,5% опитаних домогосподарств, до небідних, але ще не представників середнього класу – 6,2% домогосподарств, до представників середнього класу – 0,3% домогосподарств.

Частка домогосподарств, які вважали, що їх матеріальний стан за останній рік погіршився, склала 57%, залишився без змін – 41, покращився – 2%.

Прогнозні оцінки респондентів на 2017 рік стали більш песимістичні: вважали, що їх матеріальний стан покращиться – 11% домогосподарств, погіршиться – 45%,  залишиться без змін – 44%, у той час як у попередньому році так вважали відповідно 18%, 23% і 59% домогосподарств.

Респонденти розглядали перспективи розвитку економіки України на 2017 рік таким чином: вважали, що цей період буде сприятливим  2% домогосподарств, сприятливим, але не в усьому – 18%, без будь-яких відчутних змін – 35%, несприятливим, але не в усьому – 18%, несприятливим – 27% домогосподарств.

Пріоритети в оцінці респондентами життєвих цінностей майже не змінились. Серед запропонованих варіантів оцінки різних життєвих цінностей найбільшою за ступенем значущості вважали, як і раніше, здоров’я 78% опитаних домогосподарств, на друге місце поставили сім’ю та дітей – 63% домогосподарств, на третє  місце – впевненість у завтрашньому дні – 43% домогосподарств.


Стан зареєстрованого ринку праці у січні 2018 року
Кількість зареєстрованих безробітних на кінець січня 2018р...
Про рівень заробітної плати штатних працівників Київської області у грудні 2017 року
Середньооблікова кількість штатних працівників Київщини у грудні 2017р...
Про стан виплати заробітної плати у Київській області на 1 січня 2018 року
За результатами державних статспостережень загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по області протягом грудня 2017р...
Роздрібна торгівля Київської області у 2017 році
Оборот роздрібної торгівлі, який включає дані щодо роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у 2017 році становив 55090,4 млн...
Зміни споживчих цін у грудні 2017 року по Київській області
Індекс споживчих цін у грудні порівняно з попереднім місяцем становив 100,5%, з початку року – 113,8% ...

[ Архів новин ]

Copyright 2006-2018 © Головне управління статистики у Київській області