Головна сторінка
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту
Головна сторінка Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Юним громадянам Всеукраїнський перепис населення Конкурс на заміщення вакантних посад
Новини
Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Соціально-економічне становище регіону
Метаописи державних статистичних спостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Замовлення статистичної інформації
Здійснення реформ в Україні
Корисна інформація
Звернення громадян
До уваги користувачів
Дошка об'яв
Мапа сайту
Пошук
Зворотній зв'язок
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
«Урядова «гаряча лінія»
Національне агенство України з питань державної служби
Київська обласна державна адміністрація
Київська обласна рада
Національне агенство з питань запобігання корупції


Пошук на сайті:
Розширений пошук
Головна > Новини
Версія для друку
27 квітня 2018 р.
Про стан виплати заробітної плати у Київській області на 1 квітня 2018 року

За результатами державних статспостережень загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по області протягом березня 2018р. збільшилась на 0,3%, або на 342,2 тис.грн. На 1 квітня 2018р. сума боргу становила 128,8 млн.грн, що дорівнювало 4,2% фонду оплати праці, нарахованого за березень 2018р.

У структурі загальної суми заборгованості 90,6% складали борги підприємств–банкрутів, 9,3% – економічно активних, решта – економічно неактивних підприємств.

Упродовж березня 2018р. заборгованість працівникам економічно активних підприємств збільшилася на 2,8%, або на 329,8 тис.грн, і на 1 квітня 2018р. становила 11,9 млн.грн. Основна частка боргу припадала на підприємства промисловості (99,7%), а в розрізі міст та районів області – на підприємства  міст Бровари (51,7%) та Фастів (30,3%).

Серед видів економічної діяльності заборгованість з виплати заробітної плати збільшилась в промисловості (на 590,2 тис.грн), з’явилася - в охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги (32,4 тис.грн). При цьому, повністю погашені борги в сільському господарстві (284,8 тис.грн) та в державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні (8,0 тис.грн).

Кількість працюючих, яким своєчасно не виплачена заробітна плата, на початок квітня 2018р. становила 598 осіб, або 0,2% від загальної кількості штатних працівників, зайнятих в економіці області. Кожному з них не виплачено в середньому 19961 грн, що в 2,4 раза більше середньої заробітної плати за березень 2018р.


Щодо подання "Звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин у 2018 році" за формою № 24-сг (місячна)
Звіт державного статистичного спостереження за формою № 24-сг (місячна) "Звіт про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин" подають сільськогосподарські підприємства (юридичні особи), які займаються виробництвом продукції тваринництва і утримують від 30 голів великої рогатої худоби та/або від 30 голів свиней, та/або від 30 голів овець та кіз, та/або від 10 голів коней, та/або від 2000 голів птиці всіх видів...
Щодо подання "Звіту про збирання врожаю сільськогосподарських культур у 2018 році" за формою № 37-сг (місячна)
Звіт державного статистичного спостереження за формою № 37-сг (місячна) "Звіт про збирання врожаю сільськогосподарських культур" подають сільськогосподарські підприємства, які займаються виробництвом продукції рослинництва і мають у власності та/або користуванні 100 гектарів сільськогосподарських угідь і більше...
Стан зареєстрованого ринку праці у вересні 2018 року
Кількість зареєстрованих безробітних на кінець вересня 2018р...
Обсяги реалізованої промислової продукції за січень–серпень 2018 року
Промисловими підприємствами області за січень–серпень 2018 року реалізовано продукції на 72,3 млрд...
Про рівень заробітної плати штатних працівників Київської області у серпні 2018 року
Середньооблікова кількість штатних працівників Київщини у серпні 2018р...

[ Архів новин ]

Copyright 2006-2018 © Головне управління статистики у Київській області