Головна сторінка
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту
Головна сторінка Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Юним громадянам Всеукраїнський перепис населення Конкурс на заміщення вакантних посад Для респондентів
Новини
Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Соціально-економічне становище регіону
Метаописи державних статистичних спостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Замовлення статистичної інформації
Здійснення реформ в Україні
Корисна інформація
Звернення громадян
До уваги користувачів
Дошка об'яв
Мапа сайту
Пошук
Зворотній зв'язок
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
«Урядова «гаряча лінія»
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Київська обласна державна адміністрація
Київська обласна рада


Пошук на сайті:
Розширений пошук
Головна > Новини
Версія для друку
27 червня 2018 р.
Самооцінка населенням Київщини своїх доходів (за даними вибіркового обстеження)

Головним управлінням статистики у Київській області у січні 2018 року проведено опитування населення щодо самооцінки рівня своїх доходів у 2017 році та економічних очікувань на 2018 рік.

Вважали рівень своїх доходів достатнім і робили заощадження 3% опитаних домогосподарств, достатнім, але заощаджень не робили – 73% домогосподарств. Частка домогосподарств, які постійно відмовляли в найнеобхіднішому (споживанні непродовольчих товарів та послуг), крім харчування склала 24%.

В ході опитування респондентам було запропоновано вказати, яка сума грошей необхідна в середньому кожній особі на місяць, щоб не відчувати себе бідними, що є одним з методологічних підходів до визначення суб’єктивної межі бідності. Більшість респондентів (99,8% домогосподарств), щоб не відчувати себе бідними,  вважали достатнім рівень середньодушового грошового доходу понад 4000 грн у місяць, з них 87% домогосподарств – понад 5000 грн, 59% домогосподарств – понад 9000 грн.

На питання, який розмір середньодушового щомісячного грошового доходу відповідає майновому становищу середнього класу 83% домогосподарств вказали дохід понад  14000 грн, з них 44% - понад 22000 грн.

За самооцінкою матеріального добробуту віднесли себе до бідних 63,1% опитаних домогосподарств, до небідних, але ще не представників середнього класу – 36,7% домогосподарств, до представників середнього класу – 0,1% домогосподарств, до заможних – 0,1% домогосподарств.

Частка домогосподарств, які вважали, що їх матеріальний стан за останній рік погіршився, склала 45%, залишився без змін – 51, покращився – 4%.

Прогнозні оцінки респондентів на 2018 рік стали більш песимістичні: вважали, що їх матеріальний стан покращиться – 5% домогосподарств, погіршиться – 35%,  залишиться без змін – 60%, у той час як у попередньому році так вважали відповідно 11%, 45% і 44% домогосподарств.

Респонденти розглядали перспективи розвитку економіки України на 2018 рік таким чином: вважали, що цей період буде сприятливим  0,3% домогосподарств, сприятливим, але не в усьому – 15,2%, без будь-яких відчутних змін – 35,0%, несприятливим, але не в усьому – 25,4%, несприятливим – 24,1% домогосподарств.

Пріоритети в оцінці респондентами життєвих цінностей не змінились. Серед запропонованих варіантів оцінки різних життєвих цінностей найбільшою за ступенем значущості вважали, як і раніше, здоров’я 81% опитаних домогосподарств, на друге місце поставили сім’ю та дітей – 65% домогосподарств, на третє  місце – впевненість у завтрашньому дні – 47% домогосподарств.


Підсумки роботи транспорту Київської області у січні 2019 року
У січні 2019р...
Щодо демографічної ситуації Київської області у 2018 році
Чисельність населення області, за оцінкою, на 1 січня 2019 року становила 1 мільйон 768 тисяч жителів, 62% яких мешкало у містах та селищах міського типу, а 38% – у сільській місцевості...
Стан зареєстрованого ринку праці у січні 2019 року
  Кількість зареєстрованих безробітних на кінець січня 2019р...
Обсяги реалізованої промислової продукції за січень-грудень 2018 року
Промисловими підприємствами області за січень–грудень 2018 року реалізовано продукції на 114,3 млрд...
Про рівень заробітної плати штатних працівників Київської області у грудні 2018 року
Середньооблікова кількість штатних працівників Київщини у грудні 2018р...

[ Архів новин ]

Copyright 2006-2019 © Головне управління статистики у Київській області