Головна сторінка
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту
Головна сторінка Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Юним громадянам Всеукраїнський перепис населення Конкурс на заміщення вакантних посад Для респондентів Для громадськості
Новини
Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Нормативно-правова база
Соціально-економічне становище регіону
Метаописи державних статистичних спостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Здійснення реформ в Україні
Корисна інформація
Дошка об'яв
Мапа сайту
Пошук
Зворотній зв'язок
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
«Урядова «гаряча лінія»
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Київська обласна державна адміністрація
Київська обласна рада


Пошук на сайті:
Розширений пошук
Головна > Новини
Версія для друку
5 березня 2019 р.
Про стан виплати заробітної плати у Київській області на 1 лютого 2019 року

За результатами державних статспостережень загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по області протягом січня 2019р. збільшилась на 2,7%, або на 3,8 млн.грн. На 1 лютого 2019р. сума боргу становила 141,9 млн.грн, що дорівнювало 4,0% фонду оплати праці, нарахованого за січень 2019р.

У структурі загальної суми заборгованості 82,4% складали борги підприємств–банкрутів, 14,4% – економічно активних підприємств, решта – економічно неактивних підприємств.

Упродовж січня 2019р. заборгованість працівникам економічно активних підприємств зменшилась на 3,5% і на 1 лютого 2019р. становила 20,4 млн.грн. На промислові підприємства припадало 96,9% боргу.

З’явилися борги з виплати заробітної плати у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (1,1 млн.грн), будівництві (373,7 тис.грн), постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (248,2 тис.грн), виробництві електричного устатковання (150,2 тис.грн), сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (57,8 тис.грн), складському господарстві та допоміжній діяльності у сфері транспорту (35,0 тис.грн), збільшилися – у виробництві машин і устатковання, не віднесених до інших видів угруповань (на 1,2 млн.грн), металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім виробництва машин і устатковання (на 578,0 тис.грн), охороні здоров’я (на 42,1 тис.грн). На рівні минулого місяця залишились борги у виробництві автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, та інших транспортних засобів.

При цьому, заборгованість по заробітній платі працівникам виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції в розмірі 4,5 млн.грн, з економічно активних підприємств віднесено до підприємств, які призупинили діяльність у 2018 році та попередніх роках (економічно неактивних підприємств).

Кількість працюючих, яким своєчасно не виплачена заробітна плата, на початок лютого 2019р. становила 524 особи, або 0,1% від загальної кількості штатних працівників, зайнятих в економіці області. Кожному з них не виплачено в середньому 38948 грн, що в 4,0 раза більше рівня заробітної плати штатних працівників Київської області за січень 2019р.


Щодо демографічної ситуації Київської області у січні-березні 2019 році
Чисельність населення області, за оцінкою, на 1 квітня 2019 року становила 1 мільйон 771 тисяч жителів, 62% яких мешкало у містах та селищах міського типу, а 38% – у сільській місцевості...
Підсумки роботи транспорту Київської області у січні–квітні 2019 року
У січні–квітні 2019р...
Зміни споживчих цін у квітні 2019 року по Київській області
Ціни на споживчому ринку у квітні 2019 року по Київській області (без м...
Стан здоров’я населення Київщини
Головним управлінням статистики у Київській області отримані дані вибіркового опитування 272 домогосподарств щодо самооцінки населенням стану здоров’я та рівня доступності окремих видів медичної допомоги у 2018 році...
Обсяги реалізованої промислової продукції за січень-березень 2019 року
Промисловими підприємствами області за січень - березень 2019 року реалізовано продукції на 30,2 млрд...

[ Архів новин ]

Copyright 2006-2019 © Головне управління статистики у Київській області