Головна сторінка
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту
Головна сторінка Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Юним громадянам Всеукраїнський перепис населення Конкурс на заміщення вакантних посад Для респондентів
Новини
Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Соціально-економічне становище регіону
Метаописи державних статистичних спостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Замовлення статистичної інформації
Здійснення реформ в Україні
Корисна інформація
Звернення громадян
До уваги користувачів
Дошка об'яв
Мапа сайту
Пошук
Зворотній зв'язок
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
«Урядова «гаряча лінія»
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Київська обласна державна адміністрація
Київська обласна рада


Пошук на сайті:
Розширений пошук
Головна > Новини
Версія для друку
7 березня 2019 р.
Рада регіонального розвитку Київщини: визначено головні завдання по стратегії розвитку Київщини

25 лютого поточного року у місті Бровари відбулося засідання Ради регіонального розвитку Київщини за участю Президента України Петра Порошенка.  В заході взяли участь віце-премєр-міністр-Міністр України регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук, народні депутати України, керівники територіальних органів міністерств, центральних органів виконавчої влади у Київській області, представники структурних підрозділів Київської ОДА, голови районних державних адміністрацій, районних рад  та об’єднаних територіальних громад.

Під час засідання обговорювалися питання стратегії реалізації Плану перспективного розвитку Київської області на період 2019-2021 років, інвестицій та міжнародного партнерства у сфері агропромислового розвитку, успіхів реформи децентралізації, а також визначено пріоритетні завдання для місцевих органів виконавчої влади та самоврядування.

Президент України наголосив на кардинальних змінах завдяки реформі децентралізації. Наголосив, що в рамках децентралізації місцевій владі були передані акцизи, частина інших податків, розширено податкову базу. Також повідомив, що надходження до бюджетів ОТГ Київської області у 2018 році в середньому збільшилися на 24%, що означає, зокрема, будівництво 17 сучасних амбулаторій у 11 районах Київської області та ОТГ.

Президент наголосив на значному потенціалі інвестування у розвиток аеропортів. Акцентував увагу на активному розвитку аеропорту «Бориспіль», 12,5 млн пасажирів було перевезено за 2018 рік. Також зазначив, що Голова Київської облдержадміністрації поінформував його про перспективи розбудови міжнародного аеропорту в місті Біла Церква, який сприятиме стратегічному розвитку Київської області та надасть можливість створити сотні нових робочих місць у місті Біла Церква.

Глава держави наголосив, що Київська область третя в Україні за обсягом іноземних інвестицій. У рамках 44 інвестиційних проектів з 2014-го створено більше 110 тисяч робочих місць, працює шість індустріальних парків. Крім того, у Богуславському районі відкрито унікальний для сільської місцевості спортивний комплекс зимових видів спорту з льодовою ареною цілорічного користування. У Бориспільському районі запрацювали офісно-виставковий комплекс Mitsubishi та автосервісний центр «VolvoCar – Київ Аеропорт». У Бородянському районі зведено термінал для зберігання скрапленого газу. У Броварському районі введено в експлуатацію найбільшу сонячну електростанцію в області – першу чергу Димерської СЕС».

Президент Петро Порошенко під час виступу на Раді регіонального розвитку Київщини наголосив, що монетизація субсидій і індексація пенсій є початком ефективних кроків у боротьбі з бідністю. Президент України нагадав, що було прийнято рішення про монетизацію субсидій, зокрема майже 215 тисяч домогосподарств у Київській області отримали субсидії на сплату вартості житлово-комунальних послуг.


Підсумки роботи транспорту Київської області у січні–лютому 2019 року
У січні–лютому 2019р...
Стан здоров’я населення Київщини
Головним управлінням статистики у Київській області отримані дані вибіркового опитування 272 домогосподарств щодо самооцінки населенням стану здоров’я та рівня доступності окремих видів медичної допомоги у 2018 році...
Зміни до форми 1-ПВ (квартальна)
Головне управління статистики повідомляє, що Наказом Держстату № 104 від 12...
Зміни споживчих цін у лютому 2019 року по Київській області
Індекс споживчих цін у лютому порівняно з попереднім місяцем становив 100,6%...
Діяльність підприємств сфери послуг у IV кварталі 2018 року1
У IV кварталі 2018р...

[ Архів новин ]

Copyright 2006-2019 © Головне управління статистики у Київській області