Головна сторінка
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту
Головна сторінка Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Юним громадянам Всеукраїнський перепис населення Конкурс на заміщення вакантних посад Для респондентів Для громадськості
Новини
Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Нормативно-правова база
Соціально-економічне становище регіону
Метаописи державних статистичних спостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Здійснення реформ в Україні
Корисна інформація
Дошка об'яв
Мапа сайту
Пошук
Зворотній зв'язок
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
«Урядова «гаряча лінія»
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Київська обласна державна адміністрація
Київська обласна рада


Пошук на сайті:
Розширений пошук
Головна > Новини
Версія для друку
30 серпня 2019 р.
Cамооцінка населенням Київщини своїх доходів (за даними вибіркового обстеження)

Головним управлінням статистики у Київській області у січні 2019 року проведено опитування населення щодо самооцінки рівня своїх доходів у 2018 році та економічних очікувань на 2019 рік.

Вважали рівень своїх доходів достатнім і робили заощадження 2% опитаних домогосподарств, достатнім, але заощаджень не робили – 77% домогосподарств. Частка домогосподарств, які постійно відмовляли в найнеобхіднішому (споживанні непродовольчих товарів та послуг), крім харчування склала 21%.

В ході опитування респондентам було запропоновано вказати, яка сума грошей необхідна в середньому кожній особі на місяць, щоб не відчувати себе бідними, що є одним з методологічних підходів до визначення суб’єктивної межі бідності. Більшість респондентів (84% домогосподарств), щоб не відчувати себе бідними,  вважали достатнім рівень середньодушового грошового доходу понад 6000 грн у місяць,  75% домогосподарств – понад 7000 грн, 64% домогосподарств – понад 9000 грн.

На питання, який розмір середньодушового щомісячного грошового доходу відповідає майновому становищу середнього класу 85% домогосподарств вказали дохід понад  14000 грн,  31% домогосподарств – понад 22000 грн.

За самооцінкою матеріального добробуту віднесли себе до бідних 72,8% опитаних домогосподарств, до небідних, але ще не представників середнього класу – 25,7% домогосподарств, до представників середнього класу – 1,5% домогосподарств.

Частка домогосподарств, які вважали, що їх матеріальний стан за останній рік погіршився, склала 40%, залишився без змін – 45, покращився – 15%.

Прогнозні оцінки респондентів на 2019 рік стали більш оптимістичні: вважали, що їх матеріальний стан покращиться – 12% домогосподарств, погіршиться – 27%,  залишиться без змін – 59%, не змогли відповісти – 2%, у той час як у попередньому році так вважали відповідно 5%, 35%, 60%, 0% домогосподарств.

Респонденти розглядали перспективи розвитку економіки України на 2019 рік таким чином: вважали, що цей період буде сприятливим  3% домогосподарств, сприятливим, але не в усьому – 30%, без будь-яких відчутних змін – 34%, несприятливим, але не в усьому – 18%, несприятливим – 15% домогосподарств.

Пріоритети в оцінці респондентами життєвих цінностей не змінились. Серед запропонованих варіантів оцінки різних життєвих цінностей найбільшою за ступенем значущості вважали, як і раніше, здоров’я 73% опитаних домогосподарств, на друге місце поставили сім’ю та дітей – 62% домогосподарств, на третє  місце – впевненість у завтрашньому дні – 47% домогосподарств.

 


Зміни споживчих цін у серпні 2019 року
Споживчі ціни в серпні 2019 року по Київській області (без м...
Cтан зареєстрованого ринку праці у серпні 2019 року
 Кількість зареєстрованих безробітних на кінець серпня 2019р...
Діяльність підприємств сфери послуг у II кварталі 2019 року1
У II кварталі 2019р...
Обсяги реалізованої промислової продукції за січень-липень 2019 року.
Промисловими підприємствами області за січень - липень 2019 року реалізовано продукції на 69,4 млрд...
Про рівень заробітної плати штатних працівників Київської області у липні 2019 року
Середньооблікова кількість штатних працівників Київщини у липні 2019р...

[ Архів новин ]

Copyright 2006-2019 © Головне управління статистики у Київській області