Головна сторінка
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту
Головна сторінка Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Юним громадянам Всеукраїнський перепис населення Конкурс на заміщення вакантних посад Для респондентів Для громадськості Анкетні опитування
Новини
Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Нормативно-правова база
Соціально-економічне становище регіону
Метаописи державних статистичних спостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Здійснення реформ в Україні
Корисна інформація
Дошка об'яв
Мапа сайту
Пошук
Зворотній зв'язок
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
«Урядова «гаряча лінія»
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Київська обласна державна адміністрація
Київська обласна рада


Пошук на сайті:
Розширений пошук
Головна > Новини
Версія для друку
2 лютого 2021 р.
Про стан виплати заробітної плати у Київській області на 1 січня 2021 року

 

За результатами державних статспостережень загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по області протягом грудня зменшилася на 7,9 млн.грн. і на 1 січня 2021 року становила 158,3 млн.грн, що дорівнювало 3,2% фонду оплати праці, нарахованого за грудень 2020р.

У структурі загальної суми заборгованості 74,2% складали борги підприємств–банкрутів, 21,2% – економічно активних, 4,6% – економічно неактивних підприємств.

Упродовж грудня 2020р. заборгованість працівникам економічно активних підприємств зменшилася на 20,3% і на 1 січня 2021р. становила  33,5 млн.грн. На промислові підприємства припадало 78,0% боргу.

Серед видів економічної діяльності повністю погашена заборгованість з виплати заробітної плати в професійній, науковій та технічній діяльності (1,6 млн.грн), транспорті (406,4 тис.грн), діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (364,1 тис.грн), тимчасовому розміщуванні й організації харчування (239,4 тис.грн), інформації та телекомунікаціях (224,8 тис.грн),  мистецтві, спорті, розвагах та відпочинку(1,2 тис.грн).

Значне зменшення заборгованості відбулося у промисловості (на 4,2 млн.грн),   сільському, лісовому та рибному господарствах (на 1,4 млн.грн.), державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні (на 265,8 тис.грн). Проте, збільшились борги в  охороні здоров’я та освіті відповідно на  53,0 та 43,4 тис.грн.

Кількість працівників, яким своєчасно не виплачена заробітна плата, на початок січня 2021р. становила 692 особи, або 0,2% від загальної кількості штатних працівників, зайнятих в економіці області. Кожному з них не виплачено в середньому 48383 грн, що в 3,4 рази більше середньої заробітної плати за грудень 2020р.


Житлове будівництво у Київській області у 2020 році1
У 2020р...
УВАГА! Шановні респонденти! Щодо подання звітності без даних!
Зауважуємо, що у разі відсутності даних у формах державних статистичних спостережень необхідно подавати пустий звіт без даних із зазначенням причини їх відсутності: 33 – Не здійснюється такого виду...
Капітальні інвестиції у січні–грудні 2020 року
У січні–грудні 2020р...
Щодо демографічної ситуації Київської області у 2020 році
Чисельність населення області, за оцінкою, на 1 січня 2021 року становила 1 мільйон 789 тисяч жителів, 62% яких мешкало у містах та селищах міського типу, а 38% – у сільській місцевості...
Щодо оприлюднення статистичної інформації у розрізі районів за новим адміністративно-територіальним устроєм
Повідомляємо, що оприлюднення статистичної інформації за результатами щомісячних державних статистичних спостережень (починаючи з даних за січень 2021 року) у розрізі районів за новим адміністративно-територіальним устроєм (крім м...

[ Архів новин ]

Copyright 2006-2021 © Головне управління статистики у Київській області