Головна сторінка
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту
Головна сторінка Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Юним громадянам Всеукраїнський перепис населення Конкурс на заміщення вакантних посад
Новини
Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Соціально-економічне становище регіону
Метаописи державних статистичних спостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Замовлення статистичної інформації
Здійснення реформ в Україні
Корисна інформація
Звернення громадян
До уваги користувачів
Дошка об'яв
Мапа сайту
Пошук
Зворотній зв'язок
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
«Урядова «гаряча лінія»
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Київська обласна державна адміністрація
Київська обласна рада


Пошук на сайті:
Розширений пошук
Головна > Статистична інформація > Сільське, лісове та рибне господарство > Лісове господарство та мисливство > Методологічні пояснення
Версія для друку Передати по пошті

Методологічні пояснення

Відтворення лісу – роботи щодо відтворення лісів на лісових ділянках, що були вкриті лісовою рослинністю(зруби, згарища тощо) та лісорозведення на землях лісогосподарського призначення, не вкритих лісовою рослинністю.

Ділова деревина – група лісових матеріалів, що виробляються з деревини для потреб виробництва і населення в круглому вигляді (лісоматеріали круглі). Включає всі сортименти круглого лісу за винятком паливної деревини.

Заготівля деревини від рубок головного користування – обсяги деревини заготовленої у порядку спеціального використання лісових ресурсів, що проводяться в стиглих і перестійних деревостанах.

Заготівля  ліквідної деревини – загальний обсяг поваленої чи заготовленої іншим чином і вивезеної деревини.

Кількість диких тварин – кількість диких копитних, хутрових  тварин і птахів в мисливських угіддях, яка визначена  на підставі матеріалів обліків, проведених у звітному році.

Лісові пожежі – неконтрольоване виникнення та розповсюдження вогню по території лісового фонду.

Мисливське господарство – галузь, завданням якої є використання, охорона і відтворення мисливських тварин, надання послуг мисливцям щодо проведення полювання, розвиток мисливського спорту і мисливського собаківництва.

Мисливські тварини – дикі звірі та птахи, що можуть бути об'єктами полювання.

Мисливські угіддя – ділянки суші та водного простору (ліси, поля, луки, болота, озера тощо), на яких водяться мисливські тварини і які можуть бути використані для ведення мисливського господарства або добування (відлову, відстрілу) цих тварин.

Обсяги продукції, робіт та послуг лісового господарства включають продукцію лісозаготівель, побічного лісокористування, роботи та послуги, пов’язані з лісогосподарською діяльністю, обраховані у фактичних оптових цінах.

Паливна деревина – група лісових матеріалів, що використовується як паливо у процесі приготування їжі, опалення або виробництва енергії. Включає деревину, заготовлену з основних стовбурів, гілок та інших частин (якщо такі заготовлюються в якості палива) і деревину, що  використовується для виробництва деревного вугілля, деревних пелет та інших агломератів.

Copyright 2006-2018 © Головне управління статистики у Київській області