Головна сторінка
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту
Головна сторінка Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Юним громадянам Всеукраїнський перепис населення Конкурс на заміщення вакантних посад
Новини
Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Соціально-економічне становище регіону
Метаописи державних статистичних спостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Замовлення статистичної інформації
Здійснення реформ в Україні
Корисна інформація
Звернення громадян
До уваги користувачів
Дошка об'яв
Мапа сайту
Пошук
Зворотній зв'язок
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
«Урядова «гаряча лінія»
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Київська обласна державна адміністрація
Київська обласна рада


Пошук на сайті:
Розширений пошук
Головна > Діяльність Головного управління > Запобігання проявам корупції > Звіт про проведену роботу щодо запобігання та протидії корупції у Головному управлінні статистики за 2017 рік
Версія для друку Передати по пошті

Звіт про проведену роботу щодо запобігання та протидії корупції у Головному управлінні статистики у Київській області за 2017 рік

На виконання Закону України «Про запобігання корупції», нормативно-правових актів з питань запобігання і протидії корупції, Плану заходів на 2017 рік, Головним управлінням статистики у Київській області (далі – Головне управління статистики) постійно вживаються відповідні заходи з питань запобігання, виявлення, протидії проявам корупції та послаблення негативного впливу корупційних ризиків.

Головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції здійснюється ознайомлення державних службовців із спеціальними обмеженнями, установленими для державних службовців та проводиться робота з надання роз’яснювальної та консультаційної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Забезпечено проведення відповідних навчань державних службовців шляхом надання матеріалів для вивчення і використання в роботі.

Головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління статистики постійно проводиться консультативно-роз’яснювальна робота з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

З метою підвищення ефективності роботи Головного управління статистики у сфері запобігання та протидії корупції, профілактики та попередження причин і умов, які сприяють її проявам в органах державної статистики та згідно наказу Головного управління статистики у Київській області від 01.03.2016 року № 19 запроваджено щомісячну пряму телефонну лінію на тему "Боротьба з корупцією" за участю головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції (другий четвер місяця з 15.00 години до 17.00 години за телефоном (044) 482-06-98).

Звернень від підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, органів місцевого самоврядування і громадян щодо фактів корупції за 2017 рік на адресу Головного управління статистики не надходило.

З метою виявлення чинників, що сприяють чи можуть сприяти вчиненню корупційних правопорушень протягом 2017 року забезпечено проведення юридичної експертизи усіх проектів актів та документів, що видаються Головним управлінням статистики. Чинників, що сприяють чи можуть сприяти вчиненню корупційних правопорушень у перевірених проектах наказів з основної діяльності та з кадрових питань не було виявлено.

Головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції відповідно до Плану заходів на 2017 рік щоквартально надсилалася інформація головному спеціалісту з питань запобігання та виявлення корупції Держстату щодо показників роботи з питань запобігання та виявлення корупції.

Порушень вимог антикорупційного законодавства та спеціальних обмежень для державних службовців не зафіксовано, службові розслідування (перевірки) з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного порушення, або невиконання вимог антикорупційного законодавства не проводились.

Своєчасно проводилась інформаційно-роз'яснювальна робота з державними службовцями, яка спрямована на формування сталого усвідомлення неприпустимості вчинення корупційних правопорушень, підвищення особистої відповідальності, суворе додержання законів, недопущення використання державними службовцями своїх повноважень у корисних цілях, роз'яснювалися основні положення Закону України «Про запобігання корупції».

Copyright 2006-2018 © Головне управління статистики у Київській області