Головна сторінка
Головна сторінка Головна сторінка Мапа сайту Мапа сайту
Головна сторінка Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Юним громадянам Всеукраїнський перепис населення Конкурс на заміщення вакантних посад Для респондентів Для громадськості Анкетні опитування
Новини
Про Головне управління
Діяльність Головного управління
Нормативно-правова база
Соціально-економічне становище регіону
Метаописи державних статистичних спостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Здійснення реформ в Україні
Корисна інформація
Дошка об'яв
Мапа сайту
Пошук
Зворотній зв'язок
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
«Урядова «гаряча лінія»
Цілодобова "гаряча лінія" з питань координації евакуації
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Національне агенство з питань запобігання корупції
Київська обласна державна адміністрація
Київська обласна рада


Пошук на сайті:
Розширений пошук
Головна > Статистична інформація > • Економічна діяльність > Сільське, лісове та рибне господарство > Лісове господарство та мисливство > Методологічні пояснення
Версія для друку Передати по пошті

Методологічні пояснення

Відтворення лісу – роботи щодо відновлення лісів на лісових ділянках, що були вкриті лісовою рослинністю (зруби, згарища тощо) та лісорозведення на землях , які раніше не були зайняті лісом.

Діловий круглий ліс – група лісових матеріалів, що виробляються з деревини для потреб виробництва і населення в круглому вигляді. Включає всі сортименти круглого лісу за винятком паливної деревини.

Заготівля деревини від рубок головного користування – обсяги деревини заготовленої у порядку спеціального використання лісових ресурсів, що проводяться в стиглих і перестійних деревостанах.

Заготівля  круглого лісу – загальний обсяг поваленої чи заготовленої іншим чином і вивезеної деревини.

Кількість диких тварин – кількість диких копитних, хутрових  тварин і птахів в мисливських угіддях, яка визначена  на підставі матеріалів обліків, проведених у звітному році.

Мисливське господарство як галузь – сфера суспільного виробництва, основними завданнями якого є охорона, регулювання чисельності диких тварин, використання та відтворення мисливських тварин, надання послуг мисливцям щодо здійснення полювання, розвиток  мисливського  собаківництва.

Мисливські тварини – дикі звірі та птахи, що можуть бути об'єктами полювання.

Паливна деревина – група лісових матеріалів, що використовується як паливо у процесі приготування їжі, опалення або виробництва енергії. Включає деревину, заготовлену з основних стовбурів, гілок та інших частин (якщо такі заготовлюються в якості палива) і деревину, що  використовується для виробництва деревного вугілля, деревних пелет та інших агломератів.

Copyright 2006-2024 © Головне управління статистики у Київській області